+48 509 719 750 info@adikor.pl

O FIRMIE

Nasza Firma od samego początku kojarzona jest z wysoką jakością i dobrą współpracą. Naszym celem jest wspólne budowanie wartości z klientem. Na rynku obróbki stali istniejmy już 10 lat. Doświadczenie, którym dysponujemy jest dla nas i naszych klientów najważniejsze. Pozwala nam realizować bardzo ambitne projekty. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i halami o łącznej powierzchni 15.000 m2 w dwóch lokalizacjach.

Jako firma należymy do Grupy ARSTON, która rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku w Kaliszu. Dzisiaj jest to lider w Europie w dziedzinie obróbki blach. Grupa ARSTON to silne przedsiębiorstwa. Niektóre z nich istnieją już od 1952 roku i w dalszym ciągu funkcjonują prowadząc nieprzerwanie swoją podstawową działalność.

Zapraszamy na stronę grupy Arston.pl

HISTORIA FIRMY

Rok 2011
Powołanie do życia firmy ARSTON zajmującej się obróbką blach

ARSTON obróbka blach

Małe przedsiębiorstwo zajmujące się wykrawaniem i gięciem blach

Rok 2016
Utworzenie spółki ADIKOR

Zawiązanie spółki ADIKOR

Spółka ADIKOR miała na celu pomóc w bierzącej działalność firmie ARSTON

Rok 2017
Pierwszy basen

Basen produkcji ADIKOR

Latem 2017 roku firma ADIKOR wyprodukowała kompleksowo pierwszy basen ze stali nierdzewnej. Basen został zrealizowany dla inwestora prywatnego we współpracy z firmą z Poznania w zakresie technologi.

Rok 2017

Zmiana logotypu

ADIKOR na stałe wiąże się z basenami

Firma ADIKOR poprzez zmianę logotypu chce podkreślić swoją stałą obecność na rynku basenów ze stali nierdzewnej. 

Rok 2018
Powstaje Grupa ARSTON

ARSTON zwiększa swoją obecność

ARSTON konsoliduje marki na różnych rynkach nieustannie poszerzając swoją obecność w dziedzinie obróbki blach. Marki łączy jeden wspólny silny symbol ARSTON GROUP

Rok 2018
Ambitne projekty

Głębokie wody dla ADIKOR

ADIKOR poszerza swoje możliwości w technologi niecek basenowych. Realizuje ambitne i trudne projekty, jak dla początkującej firmy w branży basenów ze stali nierdzewnej. 

Rok 2019
Zwiększenie możliwości

15 tyś metrów kw.

ARSTON Group inwestuje w rozwój. Łączna powierzchnia produkcyjna pod dachem wynosi 15 tyś m2. ADIKOR ma możliwości wytwórcze do 3000 m2 lustra wody miesięcznie. 

Rok 2020
Nowe wyzwania

ADIKOR producentem elementów niecek

ADIKOR zmienia podejście do rynku basenów ze stali nierdzewnej. Od roku 2020 postanawia zająć się prefabrykacją warsztatową elementów niecek ze stali nierdzewnej dla producentów basenów i nie wykonywać montażów na placach budowy.